چرا اپل ویژن پرو مانند تسلا در کتاب جدید_قدیمی متیو بال است؟ > 자유게시판

본문 바로가기
사이드메뉴 열기

전화소비자 상담

031.572.8494

“모든 가방 / 판촉물 제작”

자유게시판 HOME

چرا اپل ویژن پرو مانند تسلا در کتاب جدید_قدیمی متیو بال است؟

페이지 정보

작성자 Leigh 댓글 0건 조회 6회 작성일 24-09-19 15:41

본문

(تصویر با احترام از متیو بال) در دومین سالگرد انتشار کتاب متیو بال: متاورس: و چگونه همه چیز را متحول خواهد کرد، با مشاور و مقاله نویس درباره چاپ دوم کتابش صحبت کردم که روز سه شنبه منتشر شد و به قدری بازنگری شد. نیاز به شماره و نام ISBN جدید دارد، Metaverse: نسخه کاملاً اصلاح شده و به روز شده: ساخت اینترنت فضایی.
نسخه جدید همچنین حدود 70 درصد بازنویسی شده است، به لطف دو سال تغییر بنیادی و سریع در فناوری‌های اساسی که متاورس و محاسبات فضایی، به ویژه فناوری‌های هوش مصنوعی، بلاک چین و ارزهای دیجیتال، و نمایشگرهای روی سر را شامل می‌شود. گفت.
جلد نسخه دوم متاورس
(تصویر با حسن نیت از متیو بال) حتی تغییر نام این عنوان کمی دشوار بود، در اکتبر گذشته انتخاب شد، قبل از اینکه اپل Sight In favor را عرضه کند، که این شرکت آن را اولین دستگاه محاسبات فضایی خود می‌نامد و Globe آن را مهم‌ترین یا دومین سر مهم می‌نامد. نمایشگر نصب شده در تاریخ 70 ساله این فناوری.
بال گفت: «در آن نقطه، کتاب اساساً تمام شد. خیلی زود بود که بفهمیم این نام ماندگار می‌شود یا نه، چه رسد به پیامدهایی که می‌تواند داشته باشد. و البته، نوشتن یک کتاب، پس از تغییر نام، برای گفتن هیچ چیز از بسیاری از نوآوری های دیگر در بازار، اساساً متفاوت بود.
اطلاعات بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 توسط کسیدی هورتون مشارکت‌کننده، تبلیغات و صحبت‌های زیادی به هر سه فناوری در دو سال گذشته اختصاص داده شده است. او گفت که برای سال‌ها، حتی دهه‌ها قبل از پذیرش انفجاری اخیر آنها.
بال پیشنهاد کرد که Orchard apple tree Imagination Professional سزاوار توجه خاص، پیچیده اما ویژه است. اپل اولین پتنت خود را در زمینه فناوری مربوط به این دستگاه در سال 2006 به ثبت رساند، چند ماه قبل از اینکه اپل حتی اولین آیفون خود را معرفی کرد، که موتور سودآوری شد که آن را به یک شرکت 3 تریلیون دلاری تبدیل کرد.
در طول مسیر از آن زمان، سیگنال‌های دود از این شرکت معروف مخفی نشان می‌دهد که دستگاه‌های نمایشی فراوانی وجود دارد و بحث‌های وحشیانه‌ای در داخل در مورد اینکه آیا این شرکت برای عرضه عمومی آماده است یا نه. سرانجام در ماه فوریه Vision In favor به بازار عرضه شد.
با این حال، رسیدن به آنجا با روند توسعه آیفون که از فناوری های شخص ثالث ساخته شده بود، و سپس با رابط کاربری، فروشگاه برنامه، فرم فاکتور و در نهایت اکوسیستم به چیزی خاص تبدیل شد، تفاوت اساسی داشت. در مقابل، Visual modality Professional تقریباً به طور کامل توسط خود اپل طراحی، مهندسی و ساخته شده است، که نشان‌دهنده راه‌های بسیار زیادی است که این شرکت برای ساخت دستگاه فشار مرزی که به معنای واقعی کلمه فقط خود می‌توانست آن را ایجاد کند.
بال گفت: «این اساساً دومین تکیه گاه واقعی در بازار (نمایشگر روی سر) است، به همراه خط هدست های متا Bay. و بنابراین، بدیهی است که آزمایش های بیشتری در حال انجام است، بسیاری از پایان نامه ها در حال اجرا هستند.
دستگاه به دست آمده حداقل دستگاهی است که اپل می تواند به خود اجازه عرضه کند، زیرا می داند که برچسب قیمت 3499 دلاری و فاکتور ظاهری آن همیشه از تبدیل شدن به یک دستگاه اصلی جلوگیری می کند. بال گفت، اما ساخت و عرضه آن در بازار برای استراتژی بلندمدت شرکت حیاتی بود، رویکردی که بی شباهت به ایلان ماسک در راه اندازی تسلا نیست.
"بنابراین بخشی از این فقط در مورد ساخت اکوسیستم توسعه دهنده، درک آنچه مصرف کنندگان می خواهند، و بازی با قیمت، ویژگی، وزن، فرم و تناسب و چیزهایی مانند بینایی نیست، بلکه در واقع ایجاد زیرساخت هایی برای توانایی بال گفت: هزینه را کاهش دهید.
بال ادامه داد: «فکر می‌کنم در واقع خیلی بیشتر شبیه تسلا (توسعه اولیه) است. رودستر 100000 دلار بود. فکر می‌کنم مدل S 98000 دلار بود و نکته ایلان از ابتدا این بود: "ما باید فناوری خود را بهبود دهیم، برای انجام این کار به درآمد نیاز داریم، ما به مقیاس نیاز داریم تا هزینه تولید خود را با هدف رسیدن به 35000 دلار افزایش دهیم. مدل 3، و در بین شروع با مدل Y S.U.V.. و سوال این است که (اپل) با چه سرعتی به آنجا خواهد رسید؟ وقتی به آنجا برسند، بازار چگونه خواهد بود؟»
بال گفت که Imaginativeness In favor دارای کاستی هایی است، و نه فقط قیمت دردناک. مسیر پذیرش بسیار دشوارتر از گوشی‌های هوشمند است که اولین رایانه‌ای بودند که برای بسیاری از مردم به اینترنت دسترسی داشتند، مقرون به صرفه بودند (مخصوصاً با یارانه‌های شرکت‌های مخابراتی)، به راحتی قابل حمل و محجوب بودند، و هنوز سه دهه طول کشید تا به پذیرش تقریباً جهانی برسد. .
Vision Professional نشان‌دهنده چیزی است که بال پس از سال‌ها پیشرفت فناوری و کار توسعه سخت، «یک جهش سریع به جلو» می‌نامد، دقیقاً همان چیزی که در مورد دو فناوری دیگر که به سرعت در حال تغییر هستند که اکنون در ویرایش دوم کتاب مورد توجه قرار گرفته‌اند، اتفاق افتاد.
به عنوان مثال، هوش مصنوعی در بیشتر قرن گذشته موضوع تحقیقات علمی و گمانه زنی های علمی تخیلی بوده است. پیشگامانی مانند آلن تورینگ و ماروین مینسکی در دهه های 1940 و 1950 کارهای اساسی انجام می دادند. سپس ChatGPT در اواخر سال 2022 شروع به کار کرد و هجوم طلای هوش مصنوعی ادامه داشت و انویدیا را به سرعت به کلوپ 3 تریلیون دلاری ارتقا داد و مایکروسافت و تعدادی از ارائه دهندگان کوچکتر «انتخاب و بیل» را نیز به سمت خود کشاند. اکنون شرکت‌ها به سختی می‌توانند بدون گفتگو در مورد ابتکارات و محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی و موارد استفاده در مورد خود صحبت کنند.
به طور مشابه، بلاک چین و ارزهای رمزپایه به مدت 15 سال وجود داشته اند، از آن زمان که نویسنده ای ناشناخته در مورد بیت کوین بیت کوین پارادایم تنظیم کرده است.
اما چند سال گذشته را می‌توان به‌عنوان یک بلوغ دشوار برای بلاک چین در نظر گرفت، زیرا بسیاری از مسائل پیچیده قانونی، نظارتی و عملیاتی حل شد و ارزش ارزهای دیجیتال به شدت نوسان کرد. اما بال همچنین گفت که دست کم گرفتن پیشرفت‌ها در دنیای کریپتو/بلاک چین اشتباه است.
بال گفت: "بازیابی مالی وجود داشت، جایی که از 3 تریلیون دلار (در ارزش رمزنگاری ترکیبی) به 800 میلیارد دلار رسید. و اکنون به 2.7 تریلیون دلار بازگشته است. نرخ‌های بهره بالاتر در دهه‌های اخیر، ما شاهد شفافیت‌های قانونی بوده‌ایم، سکه‌های پایدار به‌طور گسترده‌ای پذیرفته شده‌اند (مقررات جدید اروپایی) به این معناست که توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها واقعاً می‌توانند اقتصادها و NFT ها آزادانه وارد برنامه های خود شوند.
بال در خور یک ناظر قدیمی صنعت که چیزی جز اسیر موضوع خود نیست، یادآوری می‌کند که در مورد بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، «در عین حال، من فکر می‌کنم هنوز خیلی سخت است که بگوییم ارزش اثبات شده یا احتمالاً قابل پیش‌بینی ایجاد شده از طریق هر سنتی وجود دارد. اندازه گیری را به عنوان ذخیره ارزش، به عنوان ارز، یا از طریق ایجاد محصولات جدید که درآمد ایجاد می کنند، یا از طریق ایجاد محصولات جدید که باعث صرفه جویی در هزینه می شود، ارزش غیر سوداگرانه را در سطح چند تریلیون دلاری توجیه می کند.
اساساً، او به نقل از مصاحبه اخیرش با تیم سوئینی، بنیانگذار Epic Games، می‌گوید، بلاک چین «احتمالاً چندین دهه از زمان پربازدید فاصله دارد و در حال حاضر توسط کلاهبرداری و گمانه‌زنی ویران شده است».
با انتشار دوباره کتاب، بال به کارهای دیگر بازگشته است، زندگی بین نیویورک و میامی، مشاوره با شرکت های مختلف، از جمله برخی در تجارت سرگرمی. او زمان کمی را صرف مراقبت از نقش خود با یک صندوق سرمایه‌گذاری به نام Roundhill Ball Metaverse ETF (نماد علامت: METV) می‌کند.
و او هر سال تعداد انگشت شماری مقاله طولانی در مورد فناوری و موضوعات مرتبط می نویسد، مانند قطعه 4500 کلمه ای که در ماه ژوئن در وب سایت او منتشر شد و به علل واقعی افت سینماها می پردازد (اشاره: پخش جریانی یا دنیای سینمایی مارول نیست. ). مانند هر کاری که این روزها با فیلم ها انجام می شود، به زودی دنباله آن از وب سایت matthewball.co و خبرنامه ایمیلی او در راه است.
و پیش بینی اینکه بال به زودی دلیلی برای شروع به روزرسانی دیگری برای Metaverse خواهد داشت، نیازی به پیشگویی ندارد، زیرا مجموعه فناوری هایی که آن را واقعی می کنند، همچنان به سمت استفاده و ارزش گسترده می روند. این ممکن است نزدیک ترین چیزی باشد که هر یک از ما می توانیم به کار تضمینی در متاورس آینده برسیم.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. David BloomFollowingمن یک ستون نویس، سخنران، پادکست و مشاور ساکن لس آنجلس هستم که بر برخورد فناوری، رسانه و سرگرمی تمرکز دارد. من همچنین میزبان و تولید کننده پادکست Bloom in Tech هستم. در حرفه طولانی و پر پیچ و خم خود، قبلاً به عنوان نویسنده و ویراستار برنده جوایز برای نشریاتی مانند Variety، Deadline، Red Herring، و اخبار روزانه لس آنجلس کار کرده ام. مدیر ارتباطات در MGM، دانشکده تجارت مارشال USC، و آژانس توسعه مجدد شهر لس آنجلس. من فارغ التحصیل دانشگاه میسوری، بزرگترین مدرسه روزنامه نگاری جهان، و زاده دوست داشتنی دو نواده برجسته هستم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you have almost any concerns relating to where by and how you can make use of اخبار اتومبیل رانی, you can contact us in the page.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.